Стул Vetro B-16
Фото 10 |
Vetro B-16 |
|
Информация в описании модели носит справочный характер.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Каталог Vetro 2024 - новинки, хиты продаж и самые актуальные модели Vetro.
Всегда перед покупкой уточняйте у менеджера интернет-магазина характеристики и комплектацию товара
Купить Vetro B-16
Все цены 6 →Стілець напівбарний B-16 /440*480*930 шкірозамінник бежевий антик/ фарбова | 3 946 грн. |
Стілець напівбарний штучна шкіра Vetro Mebel B-16 сірий антик | 4 465 грн. |
Стул полубарный искусственная кожа Vetro Mebel B-16 Бежевый антик | 4 465 грн. |
Стілець полубарный кожзам + фарбований метал B-16 Vetro Mebel Колір Бежеви | 3 869 грн. |
Напівбарне м'яке крісло на металевих ніжках Vetro B-16 бежевий антік | 6 238 грн. |
Напівбарне м'яке крісло на металевих ніжках Vetro B-16 сірий антік | 5 248 грн. |
РекомендуемСравнить в таблице →