Стілець Vetro M-48
![]() |
Vetro M-48 |
|
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vetro 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vetro.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vetro M-48
Усі ціни 17 →VETRO Стул M-48 Серый, Черный | 2 925 грн. |
| 2 925 грн. |
| 3 558 грн. |
VETRO Стул M-48 Изумрудный, Черный | 3 375 грн. |
VETRO Стул M-48 Капучино-вельвет, Черный | 2 925 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →