Охолоджувальна рідина VipOil Profi 30 Red 1 л
![]() | Очікується у продажу Температура замерзання (°С): -24; Об'єм (л): 1; Колір: червоний; Допуски виробників: ТУ У 24.6-32611302-004:2010; |
VipOil Profi 30 Red 1L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VipOil 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VipOil.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації VipOil Profi 30 Red
| Ціни на VipOil Profi 30 Red |
|---|---|---|---|---|
| VipOil Profi 30 Red 5 л | від 329 грн. | 4 пропозиції | ||
| VipOil Profi 30 Red 10 л | від 637 грн. | 2 пропозиції | ||
| VipOil Profi 30 Red 20 л | від 1 059 грн. | 1 пропозиція | ||