Asus WS C422 PRO/SE (90SW0080-M0EAY0)
Photos 6 |
Asus WS C422 PRO/SE
Form Factor:ATX
Socket:Intel LGA 2066
Chipset:Intel C422
BIOS:Ami
RAM slots:DDR4 8 sl
RAM form factor:DIMM
RAM clock:2666 MHz
Sound (channels):7.1
Connectors:M.2
Power connector:24 pin
Processor power:8+8+6-pin
BIOS update button on the back. Equipped with ASMB9-iKVM remote control processor.
All specifications
Buy Asus WS C422 PRO/SE
Asus WS C422 PRO/SE (90SW0080M0EAY0) | 18 983 ₴ On order Show Conditions |
Asus WS C422 PRO/SE (90SW0080M0EAY0) | 19 446 ₴ On order Show Conditions |
Материнська плата Asus WS C422 PRO/SEОсобливості продукту
- Основна інформація
- Виробник ASUS
- Код виробника 90SW0080M0EAY0
- Тип процесорного сокета... moreSocket 2066
- Тип пам'яті DDR4
- Технічний
- Стандарт плати ATX
- Інші особливості SLI
- Кількість слотів оперативної пам'яті 8
- Роз'єми на задній панелі 1x RJ-45; 1x COM1
- Підтримка RAID-масиву Так
- Ширина 305 мм
- Модель WS C422 PRO/SE
- Популярні Материнські плати Socket 2066 ATX; Материнські плати Socket 2066 ASUS
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару. Tomdom.in.ua4 year with us (Lviv) Report | 20 573 ₴ |
Материнська плата Asus WS C422 PRO/SE (90SW0080M0EAY0) | 18 983 ₴ On order Show Conditions |
Материнская плата Asus WS C422 PRO/SEХарактеристики продуктаОсновна Timesport.com.ua4 year with us (Lviv) Report | 20 579 ₴ |
Series Asus WorkstationCompare using chart →
from 36 326 ₴
CEB, socket Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4266 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 SATA3, LAN 2.5 Gbps, SLI, CrossFire, M.2 cooling, no backlight
from 53 459 ₴
EEB, socket AMD TR5, chipset WRX90, 8 x DDR5, DIMM, USB C, DisplayPort, M.2, SAS, LAN 10 Gbps, M.2 cooling, no backlight
from 8 882 ₴
mini-ITX, socket Intel LGA 1151, chipset Intel C242, 2 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, M.2, SAS, > 4 SATA3, graphics card, no backlight
from 39 101 ₴
E-ATX, socket AMD WRX8, chipset AMD WRX80, 8 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 SATA3, LAN 10 Gbps, SLI, Wi-Fi, no backlight
from 12 999 ₴
micro-ATX, socket Intel LGA 1200, chipset Intel C252, 4 x DDR4, DIMM, 3200 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 SATA3, graphics card, no backlight
from 33 599 ₴
CEB, socket Intel LGA 4677, chipset Intel W790, 8 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, M.2, SAS, LAN 10 Gbps, M.2 cooling, no backlight
from 47 499 ₴
EEB, socket Intel LGA 4677, chipset Intel W790, 8 x DDR5, DIMM, 6800 MHz, USB C, M.2, SAS, > 4 SATA3, LAN 10 Gbps, M.2 cooling, no backlight
from 36 082 ₴
CEB, socket AMD TR5, chipset AMD TRX50, 4 x DDR5, DIMM, USB C, M.2, SAS, LAN 10 Gbps, Wi-Fi, M.2 cooling, no backlight
from 35 182 ₴
EEB, socket Intel LGA 3647, chipset Intel C621, 12 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 SATA3, SLI, CrossFire, no backlight
from 25 661 ₴
EEB, socket Intel LGA 3647, chipset Intel C621, 16 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, M.2, > 4 SATA3, graphics card, no backlight
from 25 256 ₴
ATX, socket Intel LGA 1700, chipset Intel W680, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SAS, > 4 SATA3, LAN 2.5 Gbps, M.2 cooling, no backlight
from 17 958 ₴
ATX, socket Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 SATA3, SLI, CrossFire, M.2 cooling, no backlight, suitable for mining
from 18 983 ₴
ATX, socket Intel LGA 2066, chipset Intel C422, 8 x DDR4, DIMM, 2666 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 SATA3, SLI, CrossFire, M.2 cooling, no backlight, suitable for mining
from 37 023 ₴
CEB, socket Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4200 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 SATA3, LAN 10 Gbps, no backlight
from 53 341 ₴
CEB, socket AMD WRX8, chipset AMD WRX80, 8 x DDR4, DIMM, USB C, M.2, U.2, > 4 SATA3, LAN 10 Gbps, SLI, Wi-Fi, M.2 cooling, no backlight
from 29 356 ₴
ATX, socket Intel LGA 1700, chipset Intel W680, 4 x DDR5, DIMM, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, SAS, > 4 SATA3, LAN 2.5 Gbps, M.2 cooling, no backlight
from 21 853 ₴
ATX, socket Intel LGA 2066, chipset Intel X299, 8 x DDR4, DIMM, 4133 MHz, USB C, M.2, U.2, > 4 SATA3, SLI, CrossFire, M.2 cooling, no backlight, suitable for mining
AccessoriesAll accessories for Asus WS C422 PRO/SE →
We recommendCompare using chart →
from 7 000 ₴
micro-ATX, socket AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 6400 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Gbps, Wi-Fi, M.2 cooling, no backlight
from 4 528 ₴
ATX, socket AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, no backlight
from 13 176 ₴
ATX, socket AMD AM5, chipset AMD X670E, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Gbps, Wi-Fi, M.2 cooling, no backlight
from 2 826 ₴
micro-ATX, socket AMD AM4, chipset AMD B550, 2 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, M.2, no backlight
from 10 711 ₴
ATX, socket Intel LGA 1700, chipset Intel Z790, 4 x DDR5, DIMM, 7800 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, > 4 SATA3, LAN 2.5 Gbps, Wi-Fi, M.2 cooling, no backlight
from 2 434 ₴
micro-ATX, socket AMD AM4, chipset AMD A520, 2 x DDR4, DIMM, 4600 MHz, USB C, HDMI, M.2, no backlight
from 3 289 ₴
ATX, socket AMD AM4, chipset AMD B450, 4 x DDR4, DIMM, 3600 MHz, USB C, HDMI, M.2, > 4 SATA3, CrossFire, M.2 cooling, suitable for mining
from 5 098 ₴
micro-ATX, socket AMD AM5, chipset AMD B650, 2 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Gbps, CrossFire, M.2 cooling, no backlight
from 6 458 ₴
micro-ATX, socket AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7200 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Gbps, CrossFire, M.2 cooling, no backlight
from 5 484 ₴
ATX, socket AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4733 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Gbps, M.2 cooling
from 6 452 ₴
micro-ATX, socket AMD AM5, chipset AMD B650, 4 x DDR5, DIMM, 7600 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Gbps, Wi-Fi, M.2 cooling, no backlight
from 5 699 ₴
micro-ATX, socket AMD AM4, chipset AMD B550, 4 x DDR4, DIMM, 4866 MHz, USB C, HDMI, DisplayPort, M.2, LAN 2.5 Gbps, Wi-Fi, M.2 cooling