Рюкзак 5.11 Rush MOAB 10 18 л
Відео 2Фото 23 |
5.11 Rush MOAB 10 |
|
Можлива інтеграція з рюкзаком Rush 72 із серії «Rush» (можливість пристібання до рюкзака з фронтальної сторони).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 5.11 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 5.11.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 5.11 Rush MOAB 10 18 л
Усі ціни 9 →Сумка-рюкзак 5.11 Tactical тактична RUSH MOAB 10 56964 [019] Black 13 л (2 | 6 084 грн. |
Сумка-рюкзак 5.11 Tactical тактична RUSH MOAB 10 56964 [026] Double Tap 13 | 6 084 грн. |
Сумка-рюкзак тактична 5.11 Tactical Rush MOAB 10 [134] Kangaroo (56964-134 | 6 084 грн. |
Сумка-рюкзак тактична 5.11 Tactical Rush MOAB 10 [186] Ranger Green (56964 | 6 084 грн. |
Сумка-рюкзак тактична 5.11 Tactical RUSH MOAB 10 RANGER GREEN (56964-186) | 6 084 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →