Рюкзак Deuter Attack Tour 28 28 л (3200316-3705)
Фото 9 |
Deuter Attack Tour 28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Deuter 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Deuter.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Deuter Attack Tour 28 28 л
Усі ціни 9 →Рюкзак Deuter Tour 28л 3200316 3705 | 11 200 грн. |
Рюкзак Deuter Attack Tour 28L Petrol Black 3200316 3705 | 11 200 грн. |
Рюкзак Deuter Attack Tour 28 колір 3705 petrol-black 3200316 3705 | 11 200 грн. |
Спортивний рюкзак Deuter Attack Tour 28 Petrol - black (32003163705) 32003 | 11 200 грн. |
Рюкзак Deuter Attack Tour 28 (petrol-black) 3200316 3705 | 11 200 грн. |
ще 4 пропозиції
Додаткові функції і можливості рюкзака Deuter Attack Tour 28:
- Світловідбивні вставки
- Кріплення для шолому
РекомендуємоПорівняти в таблиці →