Рюкзак 5.11 Rush MOAB 6 11 л (56963)
Відео 2Фото 21 |
5.11 Rush MOAB 6 |
|
Можлива інтеграція з рюкзаками серії «Rush» (можливість пристібання до рюкзака з фронтальної сторони).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 5.11 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 5.11.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 5.11 Rush MOAB 6 11 л
Усі ціни 9 →Сумка-рюкзак тактична 5.11 Tactical Rush MOAB 6 [186] Ranger Green (56963- | 4 770 грн. |
Сумка-Рюкзак 5.11 Tactical тактична RUSH MOAB 6 56963 [026] Double Tap 9 л | 4 770 грн. |
Сумка-Рюкзак 5.11 Tactical тактична RUSH MOAB 6 56963 [019] Black 9 л (200 | 4 770 грн. |
Сумка-рюкзак тактична 5.11 Tactical Rush MOAB 6 [134] Kangaroo (56963-134) | 4 770 грн. |
Сумка-рюкзак тактична 5.11 Tactical RUSH MOAB 6 RANGER GREEN (56963-186) | 4 770 грн. |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →