Рюкзак XD Design Soft Daypack 15 л
Фото 43 |
XD Design Soft Daypack |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити XD Design Soft Daypack 15 л
Усі ціни 8 →Міський рюкзак Анти-злодій XD Design Soft Daypack 15L Green (P705.987) P70 | 4 990 грн. |
Рюкзак "Soft Daypack" захист від крадіжки, порізів, чорний | 4 990 грн. |
Міський рюкзак Анти-злодій XD Design Soft Daypack 15L Grey (P705.983) P705 | 4 990 грн. |
Міський рюкзак Анти-злодій XD Design Soft Daypack 15L Navy (P705.985) P705 | 4 990 грн. |
Міський рюкзак Анти-злодій XD Design Soft Daypack 15L Black (P705.981) P70 | 4 990 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →