Рюкзак 5.11 Tactical Rush 72 55 л (58602)
Відео 3Фото 23 |
5.11 Tactical Rush 72 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 5.11 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 5.11.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити 5.11 Tactical Rush 72 55 л
Усі ціни 18 →5.11 Tactical 5.11 Rush72 2.0 Backpack Ranger Green | 11 160 грн. |
5.11 Tactical 5.11 Rush72 2.0 Backpack Ranger Green | 11 439 грн. |
5.11 Tactical 5.11 Rush72 2.0 Backpack Ranger Green | 11 718 грн. |
Рюкзак тактичний 5.11 Tactical Rush72 2.0 MultiCam Backpack [169] Multicam | 12 642 грн. |
5.11 Tactical 5.11 Rush72 2.0 Backpack Kangaroo | 11 160 грн. |
ще 13 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →