Рюкзак Black Diamond Mission 55 55 л (BD681186CBLTML1)
Відео 2Фото 8 |
Black Diamond Mission 55 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black Diamond 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black Diamond.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black Diamond Mission 55 55 л
Усі ціни 16 →Рюкзак Black Diamond Mission 55 Сobalt/Black M/L (BD 681186.CBBK-ML) 79366 | 8 931 грн. |
Рюкзак Black Diamond Mission 55, Сobalt/Black, S/M BD 681186.CBBK-SM | 8 931 грн. |
Рюкзак Black Diamond Mission 55 (Сobalt / Black, M / L) (BD 681186.CBBK-ML | 9 389 грн. |
Туристичний рюкзак Black Diamond Mission 55 M/L Сobalt/Black (BD 681186.CB | 8 931 грн. |
Рюкзак Black Diamond Mission 55 M/L Сobalt/Black (1033-BD 681186.CBBK-M/L) | 8 931 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модифікація моделі:
- Модель Mission 55 S/M — загальний об'єм 53 л, вага 1810 грам
- Модель Mission 55 M/L — загальний об'єм 55 літрів, вага 1830 грам
Модификації Black Diamond Mission 55
Ціни на Black Diamond Mission 55 |
---|---|---|---|---|
Black Diamond Mission 45 45 л | від 8 541 грн. | 9 пропозицій | ||
Black Diamond Mission 55 55 л | від 8 931 грн. | 16 пропозицій | ||
Black Diamond Mission 75 75 л | від 9 945 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →