Об'єктив 7Artisans 7.5mm f/2.8 II Fisheye
Фото 7 |
7Artisans 7.5mm f/2.8 II Fisheye |
|
Бюджетний об'єктив типу «риб'яче око» для бездзеркальних камер з датчиками зображення APS-C та Micro 4/3. Модель представлена на полицях магазинів у версіях під усі поширені бездзеркальні системи. Що примітно, об'єктив зібраний у міцному металевому корпусі та поставляється з пелюстковою блендою. Оптична формула 7Artisans 7.5mm f/2.8 II Fisheye налічує 11 елементів у 9 групах, включаючи дві спеціальні лінзи ULD із наднизькою дисперсією.
Вони включені в схему для усунення хроматичних аберацій та кольорових окантовок. Діафрагма у моделі 7-пелюсткова, а привід наведення на різкість - мануальний. Простіше кажучи, на різкість знадобиться наводитися вручну (з відстані від 15 см). На корпусі об'єктиву нанесена докладна шкала дистанцій фокусування. Ще одне колечко, що обертається, в конструкції моделі відповідає за діафрагмування в діапазоні від f/2.8 до f/16. Випукла передня лінза об'єктиву обмежує використання спільно з ним традиційних світлофільтрів. Важить фішай-об'єктив близько 265 р.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог 7Artisans 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі 7Artisans.
Купити 7Artisans 7.5mm f/2.8 II Fisheye
Усі ціни 6 →Об'єктив для фотоапарата 7Artisans 7.5mm f2.8 Ii Fisheye (Canon EOS-M Moun | 5 841 грн. |
Объектив для фотоаппарата 7Artisans 7.5mm f2.8 Ii Fisheye (Canon EOS-M Mou | 5 742 грн. |
7Artisans 7.5mm f/2.8 II Fisheye | 9 922 грн. |
Об'єктив 7Artisans 7.5mm f/2.8 II Fisheye | 8 084 грн. |
Об'єктив для фотоапарата 7Artisans 7.5mm f2.8 Ii Fisheye (Fujifilm Fx Moun | 5 841 грн. |
Объектив для фотоаппарата 7Artisans 7.5mm f2.8 Ii Fisheye (Fujifilm Fx Mou | 5 742 грн. |