Вбудована морозильна камера AEG ABB 682F1 AF (933 027 074)
AEG ABB 682F1 AF 2020 рікслім-полиця |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AEG 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AEG.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AEG ABB 682F1 AF
Усі ціни 11 →AEG ABB682F1AF | 19 616 грн. |
aeg ABB682F1AF | 18 300 грн. |
Вбудована морозильна камера AEG ABB682F1AF | 24 847 грн. |
Холодильник встраиваемый AEG ABB 682F1 AF | 25 272 грн. |
AEG ABB 682F1 AF | 23 539 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →