Вбудована морозильна камера Fabiano FBF 0221
Фото 4 |
Fabiano FBF 0221 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fabiano 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fabiano.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fabiano FBF 0221
Fabiano FBF 0221 офіційна гарантія | 28 249 грн. |
FABIANO FBF 0221 8172.510.1107 | 30 497 грн. |
Встраиваемый холодильник Fabiano FBF 0221 | 29 969 грн. |
Вбудована морозильна камера Fabiano FBF 0221 | 28 999 грн. |
Вбудована морозильна камера Fabiano FBF 0221 8172.510.1107 | 29 969 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →