Електроскутер AIMA A700
Фото 10 |
AIMA A700
Запас ходу:140 км
Максимальна швидкість:55 км/год
Потужність двигуна:1.2 кВт
Максимальне навантаження:150 кг
Оснащення:освітлення, поворотники, протиугонка, багажник, підніжка
Всі характеристики
Купити AIMA A700
Усі ціни 18 →Электроскутер AIMA A700 (Grey) 2736 Wh | 63 999 грн. |
Электроскутер aima a700 (Black) 2736 Wh 0.14997016080905 | 59 843 грн. |
Электроскутер Aima A700 (Black) 2736 Wh (718980) | 60 093 грн. |
Электросамокат Aima A700 (черный) 2736 Втч (718980) 718980 | 57 550 грн. |
Електроскутер Aima A700 (Black) 2736 Wh (718980) 718980 | 62 604 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →