Електрогенератор ALDO AP-3800G
Фото 11 |
ALDO AP-3800G |
|
Як користуватися генератором: заправка, запуск, обкатка та обслуговуванняБазові відомості про експлуатацію побутових мініелектростанцій
Як підключити генератор до будинку: через розетку, рубильник та блок АВРТри способи підключення резервної електростанції до побутової електромережі
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ALDO AP-3800G
Генератор бензиновий ALDO AP-3800G 101431-2 | 11 999 грн. |
Генератор бензиновый ALDO AP-3800G | 11 999 грн. |
Генератор бензиновий ALDO AP-3800G, 3,5-3,8 кВт, мідна обмотка, ручний ста | 13 244 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →