Моторне мастило Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 1 л
Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 1L 1 л4 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Shell 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Shell.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 1 л
Усі ціни 26 →Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 (1л) | 800 грн. |
Моторное масло SHELL Helix Ultra Diesel 5W-40 (1л.) 550040551 | 396 грн. |
Олива моторна Shell Helix Diesel Ultra SAE 5W-40, 1л (4107552) | 359 грн. |
Олива моторна синтетична SHELL Helix Ultra Diesel 5W-40 1л (550040551) 550 | 312 грн. |
Олива моторна Shell Helix Diesel Ultra SAE 5W-40, 1л (4107552) | 359 грн. |
ще 20 пропозицій
Декілька років заливаю у VW Shell Helix Ultra Diesel 5W-40, регенарацій стало помітно менше, навіть не міг подумати що може бути така різниця між звичайною оливу і заточеною під дизель, я раніше думав про все маркетинг, але як сам спробував, зрозумівши що це не так. Якщо оцінювати по 10 балів то я б оцінив на 9/10. менше регенерацій
трохи тихіше працюж двигун взимку легший пуск на холодну німа Иван Миронов: користуюся Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 4L більше року |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Відеоогляди
Модификації Shell Helix Ultra Diesel 5W-40
Ціни на Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 1 л | від 312 грн. | 26 пропозицій | ||
Shell Helix Ultra Diesel 5W-40 4 л | від 1 111 грн. | 29 пропозицій |