Зарядна станція Allpowers R1500 Lite + 2AP-SE-200
Відео 10Фото 14
Очікується у продажу
Комплектація: з сонячною панеллю; Номінальна потужність (Вт): 1600; Форма вихідного сигналу: синусоїда (PSW); Функція ДБЖ; Час перемикання на батарею (мс): 15; Розеток (230 В) (шт.): 4; USB-A: USB-A (швидка зарядка): Кількість: 2; Сила струму: 5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A; Потужність (Вт): 18
в списокмої списки
Основне
Комплектаціяз сонячною панеллю
Номінальна потужність1600 Вт
Форма вихідного сигналусинусоїда (PSW)
Функція ДБЖ
Час перемикання на батарею15 мс
Виходи
Розеток (230 В)4 шт.
USB-A (швидка зарядка)2
5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A
18 Вт
USB-C2 шт.
3 A, 5 A
100 Вт
Авто-прикурювач вихід / 12 В / 10 A /
Входи (зарядка станції)
Від сонячних панелей
Вхідний порт ХТ60 / 12 – 95 В / 13 А /
Батарея та час зарядки
Тип акумулятораLiFePO4
Час зарядки (розетка) 90 хв
Час зарядки (розетка + сонячна панель) 60 хв
Потужність зарядки (сонячна панель)650 Вт
Сонячна панель
Типмонокристалічна
Потужність400 Вт / 2 х 200 Вт /
Ефективність25 %
Габарити2056x587x3 мм
Вага7.16 кг
Загальне
Синхронізація зі смартфономBluetooth та Wi-Fi
Блок живленнявбудований у корпус
Дисплей
Ручка для перенесення
Температура експлуатації0 °C ~ +40 °C
Габарити413x312x265 мм
Вага15 кг
Гарантія5 років
Офіційний сайтallpowers-ua.com
Дата додавання на E-Katalogтравень 2026
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
В цілому норм. Дозволяє холодильник, кофеварку і т.п. використовувати в блекаут.
В цілому задоволений, але є певні нюанси. У режимі ДБЖ для холодильника постійно працює вентиляція. Маю іншу станцію, там вентиляція вмикається періодично. Дуже поганий WiFi модуль, ледь підключив до 2,4G і коли переніс до кухні, де сигнал дещо слабший, у мережі її не видно. На днях при зарядці після відключення спрацював захист Е2. Перевів у режим зниженої потужності зарядки (400 Вт). Працює.