Зарядна станція Allpowers R1500 Lite + 2AP-SE-100
 | Очікується у продажу Комплектація: з сонячною панеллю; Номінальна потужність (Вт): 1600; Форма вихідного сигналу: синусоїда (PSW); Функція ДБЖ; Час перемикання на батарею (мс): 15; Розеток (230 В) (шт.): 4; USB-A: USB-A (швидка зарядка): Кількість: 2; Сила струму: 5В/3A, 9В/2A, 12В/1.5A; Потужність (Вт): 18 |
Allpowers R1500 Lite + 2AP-SE-100 багато розетокUSB-C 100 Втфункція ДБЖчиста синусоїда (PSW)швидка зарядка USB-Aвбудований БЖвхідний порт ХТ60LiFePO4 зарядна станція з сонячною панеллю 100 Вт з сонячною панеллю 100 Вт гнучкі панелі з сонячною панеллю 100 Вт полікристалічна з сонячною панеллю 140 Вт полікристалічна з сонячною панеллю 200 Вт з сонячною панеллю 200 Вт 2 панелі з сонячною панеллю 200 Вт 2 полікристалічні з сонячною панеллю 200 Вт гнучкі панелі з сонячною панеллю 200 Вт ламінована з сонячною панеллю 200 Вт полікристалічна з сонячною панеллю 280 Вт з сонячною панеллю 300 Вт з сонячною панеллю 400 Вт з сонячною панеллю 400 Вт 2 ламіновані з сонячною панеллю 400 Вт 2 полікристалічні з сонячною панеллю 400 Вт гнучкі панелі з сонячною панеллю 400 Вт полікристалічна з сонячною панеллю 600 Вт гнучкі панелі з сонячною панеллю 600 Вт полікристалічна з сонячною панеллю 800 Вт гнучкі панелі | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
В цілому задоволений, але є певні нюанси. У режимі ДБЖ для холодильника постійно працює вентиляція. Маю іншу станцію, там вентиляція вмикається періодично. Дуже поганий WiFi модуль, ледь підключив до 2,4G і коли переніс до кухні, де сигнал дещо слабший, у мережі її не видно. На днях при зарядці після відключення спрацював захист Е2. Перевів у режим зниженої потужності зарядки (400 Вт). Працює. Наявність режиму ДБЖ. Постійна вентиляція у режимі ДБЖ. WiFi модуль відверте лайно. |