Зарядна станція Allpowers R4000 + 6AP-SF-200
 | Товар застарів Комплектація: з сонячною панеллю; Номінальна потужність (Вт): 4000; Форма вихідного сигналу: синусоїда (PSW); Функція ДБЖ; Час перемикання на батарею (мс): 15; Розеток (230 В) (шт.): 4; USB-A: Кількість (шт.): 2; Сила струму: 5В/2.4А; Потужність (Вт): 12; USB-A (швидка зарядка): Кількість: 2 шт. QC3.0 |
Allpowers R4000 + 6AP-SF-200 багато розетокUSB-C 100 Втфункція ДБЖчиста синусоїда (PSW)швидка зарядка USB-Aдод. батареявбудований БЖвхідний порт ХТ60LiFePO4 зарядна станція з сонячною панеллю 100 Вт з сонячною панеллю 100 Вт з сонячною панеллю 100 Вт ламінована з сонячною панеллю 140 Вт з сонячною панеллю 200 Вт з сонячною панеллю 200 Вт з сонячною панеллю 200 Вт з сонячною панеллю 200 Вт з сонячною панеллю 200 Вт з сонячною панеллю 280 Вт з сонячною панеллю 300 Вт з сонячною панеллю 300 Вт з сонячною панеллю 400 Вт з сонячною панеллю 400 Вт з сонячною панеллю 400 Вт з сонячною панеллю 400 Вт з сонячною панеллю 400 Вт з сонячною панеллю 400 Вт з сонячною панеллю 420 Вт з сонячною панеллю 560 Вт з сонячною панеллю 600 Вт з сонячною панеллю 600 Вт з сонячною панеллю 600 Вт з сонячною панеллю 600 Вт з сонячною панеллю 800 Вт з сонячною панеллю 800 Вт з сонячною панеллю 800 Вт з сонячною панеллю 800 Вт з сонячною панеллю 1200 Вт з сонячною панеллю 1200 Вт з сонячною панеллю 1200 Вт з сонячною панеллю 1200 Вт з сонячною панеллю 1200 Вт з сонячною панеллю 1600 Вт з сонячною панеллю 1800 Вт з сонячною панеллю 2400 Вт | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
У комплекті 6 гнучких сонячних панелей по 200 Вт. Сенсорний екран. Голосове управління. Можна поєднати до 6 станцій. Зарядка від прикурювача 12 або 24 В.