Фільтр-подовжувач EnerGenie SPG5-C-5
EnerGenie SPG5-C-5 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог EnerGenie 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі EnerGenie.
Купити EnerGenie SPG5-C-5
Усі ціни 30 →Energenie SPG5-C-5 5 розеток 1.5м з вимикачем Black | 362 грн. |
EnerGenie EnerGenie SPG5-C-5 | 399 грн. |
Сетевой фильтр Energenie SPG5-C-5, 1.5 м кабель, черного цвета, 5 розеток | 379 грн. |
Сетевой фильтр питания EnerGenie SPG5-C-5, 5 розеток, 1.5 м (SPG5-C-5) | 399 грн. |
Мережевий фільтр живлення EnerGenie SPG5-C-5, 5 розеток, 1.5 м (SPG5-C-5) | 397 грн. |
Модель схожа на стандартні недорогі фільтри-подовжувачі. На щастя, тільки зовні.
Справляється з усією домашньою технікою
У подовжувача 5 розеток, які розраховані на сумарну потужність 3500 Вт, так що одночасно можна включити одночасно і електрочайник, і мікрохвильову піч. Навряд чи навіть 5 одиниць побутової техніки викличуть перевантаження. Також є захист від слабких перепадів напруги і сильних, але разових сплесків до 9000 Вт.
Відображає поточний стан
На корпусі встановлені 2 індикатора. І якщо один зустрічається у інших моделей і показує, що девайс працює в нормальному режимі, то другий ― відображає стан заземлення у материнської розетки. Функція допоможе уникнути удару струмом через корпус подовжувача при його включенні.
Розетка дітям не іграшка
Всі розетки даної моделі оснащені спеціальними шторками, які закривають контакти. Подолати їх можна тільки при одночасному сильному натисканні на обидва отвори. Так що засунути в розетку шпильку або вилку дитина фізично не зможе.
Тягнемо-потягнемо... а все одно не дістає
Варто відразу акцентувати увагу на тому, що перед Вами швидше фільтр, адже подовжувачем його назвати складно через кабелю довжиною всього 1,5 м. Є і ще кілька мінусів, але вони особливої ролі не відіграють: немає USB роз'ємів і кріплень на стіну.
Підсумок
Фільтр з надійним захистом техніки і блокатором контактів, добре підійде до кімнати, де грають діти. Також потрібно виділити високу пропускну здатність ― до 3,5 кВт.
Модификації EnerGenie SPG5-C-5
Ціни на EnerGenie SPG5-C-5 |
---|---|---|---|---|
EnerGenie SPG5-C-5 | від 362 грн. | 30 пропозицій | ||
EnerGenie SPG5-C-10 | від 496 грн. | 4 пропозиції | ||
EnerGenie SPG5-C-15 | від 566 грн. | 7 пропозицій |