Пилосос
Amica VM 1034
Фото 5 |
Amica VM 1034 |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica VM 1034
Пилосос Amica VM 1034 Ora | 2 799 грн. |
Пылесос Amica VM 1034 | 2 673 грн. |
Пилосос Amica VM 1034 Ora | 2 767 грн. |
Amica VM 1034 Ora VM1034Ora | 2 799 грн. |
Пилосос для сухого прибирання Amica VM 1034 Ora | 2 799 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →