Пилосос
Amica Karif VI 2041
Фото 10 |
Amica Karif VI 2041 2022 рікHEPA |
|
Як вибрати робот-пилосос: для дому, квартири, сухого та вологого прибирання.Який тип робота-пилососа вибрати, на які функції звернути увагу та які моделі підійдуть для квартири чи будинку
Від G1 до U17: Класифікація повітряних фільтрів за ступенем очищення повітряКласи повітряних фільтрів - від грубої і тонкого очищення до HEPA і ULPA-фільтрів
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Amica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Amica.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Amica Karif VI 2041
Усі ціни 18 →Amica Amica VI 2041 Karif | 2 925 грн. |
Пилосос безмішковий Amica Karif VI 2041 | 2 899 грн. |
Пилосос Amica Vi 2041 Karif | 4 876 грн. |
Пилосос amica vi 2041 Karif | 3 347 грн. |
Пилосос Amica VI 2041 1190502 | 2 417 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →