Парктронік AMS A8192
Відео 5Фото 10 |
AMS A8192 |
|
Дана модель оснащена захистом від електромагнітних перешкод.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMS A8192
Усі ціни 11 →Парктронік a8192 сріблястий на 8 датчиків 18 мм AMS, 12869 | 4 768 грн. |
Парктронік a8192 чорний на 8 датчиків 18 мм AMS, 12870 | 4 768 грн. |
Паркувальний радар 8 датчиків AMS A8192 Silver | 5 790 грн. |
Паркувальний радар 8 датчиків AMS A8192 Black | 5 790 грн. |
Паркувальний радар 8 датчиків AMS A8192 White | 5 790 грн. |
ще 6 пропозицій
Паркуюся рік за цим приладом. Покупкою задоволений, незважаючи на установку в обидва бампери - датчики зовнішній вигляд Таксона не зіпсували. Працюють без збоїв, точність налаштували при встановленні до кількох сантиметрів (робоча відстань від 30см до 2м). LCD-екранчик інформативний та яскравий (можна налаштувати), є біпер, що дуже зручно. Перед покупкою AMS A8192 дивився у бік іншого парктроніка цієї фірми (здається A4191), але тільки в задній бампер, в результаті - вирішив взяти двосторонній, оскільки спереду теж не завжди зрозуміла відстань до авто, особливо праворуч. Оцінив гідно зручність та швидкість паркування з радаром. Рекомендую, відмінна модель без китайських хвороб (неправдивих спрацьовувань, перешкод та ін.)! двосторонній, 8 настроюваних датчиків, точні, волого-пило-захист, інформативний LCD-дисплей, біпер, надійний, працює без збоїв та перешкод Валерий: користуюся AMS A8192 більше року |
Давно хотів встановити двосторонній радар на свою Лачетті, але не хотів дірявити бампери, поки не увілив у друга на Ланосі датчики парктроніка AMS A8192. Спочатку навіть не звернув уваги, настільки вони компактні та непомітні. Розпитав друга про роботу парктроніка і всі сумніви відпали. Працює без одвірків, датчики дуже точні, налаштовуються навіть на виносні елементи, на екрані вся інформація з відстанями до перешкод, на сонці видно, є ненав'язливий біпер. Задоволений покупкою і тим, як встановилися датчики в бампері мого Шевроле і паркуватися на завантажених міських вулицях стало в рази простіше. Заощаджую час і нерви, ціную їх набагато дорожче, ніж віддав за радар. Рекомендую, вдала модель з максимально непомітними надійними датчиками. Маленькі непомітні датчики, 4 спереду та 4 ззаду, точні, легко встановлюються та налаштовуються, працюють без збоїв, є біпер та яскравий екран з основною інформацією. Спочатку збентежила ціна в порівнянні з іншими китайськими виробами, платив за якість та надійність - всі мої очікування виправдалися, працює як швейцарський годинник. Дмитрий: користуюся AMS A8192 кілька місяців |
Додати відгук
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості парктроніка AMS A8192:
- регулювання чутливості датчиків
РекомендуємоПорівняти в таблиці →