Парктронік AMS A4181in
Відео 1Фото 11 |
AMS A4181in |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог AMS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі AMS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити AMS A4181in
Усі ціни 7 →Парктронік a4181in чорний на 4 датчики 18 мм AMS, 12211 | 2 838 грн. |
Парктронік a4181in сріблястий на 4 датчики 18 мм AMS, 12212 | 2 838 грн. |
Блок управління парктроником a4181in/4191/4221 AMS, 20652 | 737 грн. |
Парктронік AMS A4181in Black | 3 290 грн. |
Парктронік AMS A4181in Silver | 3 290 грн. |
Паркувальний радар AMS A4181in Black | 3 290 грн. |
Паркувальний радар AMS A4181in Silver | 3 290 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →