Жорсткий диск Apacer AC632 AP2TBAC632A-1 2 ТБ
Фото 3 |
Apacer AC632 AP2TBAC632A-1 2 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
Елегантний і механічно захищений портативний зовнішній жорсткий диск об'ємом 2 ТБ із сімейства компактних 2.5" HDD-накопичувачів Apacer AC632, яке включає дві моделі ємністю 1 або 2 ТБ. Позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для довгострокового зберігання, резервного копіювання файлів Виконаний у міцному алюмінієвому корпусі, на матову поверхню якого не сприйнятлива до відбитків пальців.
при падінні на тверду поверхню з висоти 1,2 м. Порівняно компактний корпус помірної ваги в поєднанні з ємністю роблять цей зовнішній жорсткий диск ідеальним супутником для тих, хто хоче мати важливі дані під рукою у відрядженні, поїздці або подорожі. якісних матеріалів підкреслює лак До персонального комп'ютера, робочої станції або ноутбука підключається за допомогою інтерфейсу USB 3.2 Gen1, який забезпечує високу пропускну здатність для швидкої передачі даних (до 5 Гбіт/с). Завдяки повній зворотній сумісності диск без проблем працює з портами USB 3.0/2.0 в середовищі операційних систем Windows 8/8.1/10/11, Mac OS 10.4.X або вище і Linux Kernel 2.6.або вище.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Купити Apacer AC632 AP2TBAC632A-1 2 ТБ
Усі ціни 40 →Зовнішній жорсткий диск Apacer 2TB (AP2TBAC632A-1) | 3 262 грн. |
Внешний жесткий диск Apacer 2TB (AP2TBAC632A-1) | 3 202 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC632 2TB Metal Grey 2.5" USB 3.1 (AP2TBAC6 | 3 219 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AP2TBAC632A-1 | 3 201 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 2tb Apacer (ap2tbac632a-1) | 3 345 грн. |
Модификації Apacer AC632 AP2TBAC632A-1
Ціни на Apacer AC632 AP2TBAC632A-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AC632 AP1TBAC632A-1 1 ТБ | від 2 163 грн. | 54 пропозиції | ||
Apacer AC632 AP2TBAC632A-1 2 ТБ | від 2 999 грн. | 40 пропозицій |