Жорсткий диск Apacer AC236 AP1TBAC236B-1 1 ТБ
Відео 1Фото 14 |
Apacer AC236 AP1TBAC236B-1 1 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Apacer AC236 AP1TBAC236B-1 1 ТБ
Усі ціни 122 →Жорсткий диск Apacer AC236 1 TB Red (AP1TBAC236R-1) | 2 291 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC236 1 Tb Blue (AP1TBAC236U-1) | 2 201 грн. |
Внешний жесткий диск Apacer AC236 1 Tb Blue (AP1TBAC236U-1) | 2 160 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC236 1TB 2.5" USB 3.1 Red (AP1TBAC236R-1) | 2 249 грн. |
Внешний жесткий диск 2.5" 1tb Apacer (ap1tbac236r-1) | 2 292 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Apacer AC236 AP1TBAC236B-1
Ціни на Apacer AC236 AP1TBAC236B-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AC236 AP1TBAC236B-1 1 ТБ | від 1 999 грн. | 123 пропозиції | ||
Apacer AC236 AP2TBAC236B-1 2 ТБ | від 1 852 грн. | 202 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →