Жорсткий диск Apacer AC731 AP2TBAC731B-1 2 ТБ
Відео 1Фото 5 |
Apacer AC731 AP2TBAC731B-1 2 ТБ 1 ТБ2 ТБ |
|
Прекрасно захищений, водонепроникний портативний зовнішній жорсткий диск об'ємом 2 ТБ із сімейства компактних 2.5" HDD-накопичувачів Apacer AC731 (включає дві моделі - 1 або 2 ТБ). Позиціонується як доступний продукт бізнес-класу. Призначений для довгострокового зберігання, резервного зберігання. переносу файлів у найскладніших умовах Портативний жорсткий диск Apacer AC731 AP2TBAC731B-1 має захист класу IP68, що означає, що пристрій абсолютно захищений від пилу і може бути повністю занурений у воду на глибину до одного метра (до 60 хв).
На окрему увагу заслуговує ударостійка багатошарова конструкція, яка не тільки гасить удари, але й допомагає боротися з вібрацією. 5 Гбіт/с) Завдяки повній зворотній сумісності диск без проблем працює із портами USB 3.0/2.0. Невеликий корпус помірної ваги у поєднанні з ємністю роблять цей зовнішній жорсткий диск ідеальним супутником для тих, хто хоче мати важливі дані під рукою у відрядженні, поїздці чи подорожі. Завдяки фірмовому ПЗ Apacer Data Manager, такий диск є безпечною і зручною платформою для зберігання даних, яка підтримує однонаправлену/двонаправлену синхронізацію для резервного копіювання важливих особистих і робочих файлів.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apacer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apacer.
Купити Apacer AC731 AP2TBAC731B-1 2 ТБ
Усі ціни 55 →Зовнішній жорсткий диск 2.5" USB 2.0TB Apacer AC731 Black (AP2TBAC731B-1) | 2 953 грн. |
Жесткий диск Apacer AC731 2.0TB Black (AP2TBAC731B-1) AP2TBAC731B-1 | 3 025 грн. |
Жорсткий диск Apacer AC731 2 TB (AP2TBAC731B-1) | 3 622 грн. |
Внешний жесткий диск Apacer AC731 2 Tb (AP2TBAC731B-1) | 3 108 грн. |
Зовнішній жорсткий диск Apacer AC731 2 Tb (AP2TBAC731B-1) | 3 142 грн. |
Модификації Apacer AC731 AP2TBAC731B-1
Ціни на Apacer AC731 AP2TBAC731B-1 |
---|---|---|---|---|
Apacer AC731 AP1TBAC731B-1 1 ТБ | від 2 263 грн. | 35 пропозицій | ||
Apacer AC731 AP2TBAC731B-1 2 ТБ | від 2 953 грн. | 55 пропозицій |