Чохол для ноутбука Apple Leather Sleeve for MacBook 12 12 "
Відео 3Фото 4 | 2 799 грн. Купити! Чехол Apple Leather Case for MacBook 12 Midnight Blue (MQG02)Техно ЇжакЗ нами 5 років (Київ) Гарантія: 14 днів Поскаржитись |
Apple Leather Sleeve for MacBook 12 |
|
Сумісність MacBook (дисплей Retina, 12 дюймів, моделі 2015-2017 роки).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Apple 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Apple.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Apple Leather Sleeve for MacBook 12
Ціни на Apple Leather Sleeve for MacBook 12 |
---|---|---|---|---|
Apple Leather Sleeve for MacBook 12 12 " | від 2 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Apple Leather Sleeve for MacBook Pro 13 13 " | від 5 025 грн. | 2 пропозиції | ||
Apple Leather Sleeve for MacBook Pro 15 15 " | від 5 470 грн. | 9 пропозицій | ||
Apple Leather Sleeve for MacBook Pro 16 16 " | від 4 020 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →