Сумка для ноутбука HP Value Top Load Case 15.6 15.6 "
Фото 3 |
HP Value Top Load Case 15.6 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HP 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HP.
Купити HP Value Top Load Case 15.6 15.6 "
Сумка HP Value Top Load 15.6 (K0B38AA) K0B38AA | 859 грн. |
HP Value Top Load K0B38AA | 849 грн. |
Сумка HP 15.6 Value Top Load K0B38AA | 978 грн. |
Сумка для ноутбуку HP Value Top Load 15.6 | 680 грн. |
Сумка HP 15.6 Value Top Load K0B38AA | 1 247 грн. |
Цифри 15.6 в індексі сумки від відомого бренду HP вказують на максимальну діагональ екрана ноутбука, який здатна прийняти на свій борт модель. В реальності внутрішній відсік вміщує в себе пристрої з діагоналлю до 17", якщо, звичайно, вони не володіють широкими рамками навколо свого дисплея.
Переноска
Вага сумки складає всього 425 г, тому вона практично не відчувається на плечі в порожньому вигляді. При повному завантаженні нести сумку не менш зручно, чому сприяють зручні ручки і ергономічний плечовий ремінь. Єдине, що підкладка під плече на ремені частенько норовить зісковзнути з належного місця і її необхідно періодично поправляти.
Зовнішній вигляд
HP Value Top Load Case відрізняє висока якість використовуваних матеріалів і гідний зовнішній вигляд, що поєднує відтінки сірого і чорного кольору. Подібне рішення однаково добре підійде і до молодіжного, і до ділового стилю. Тим більше що по практичності до сумці навряд чи вийде пред'явити суттєві претензії.
Ємність
Швидкий доступ до нутрощів моделі забезпечує застібка-блискавка. Крім спеціально відведеної позиції під ноутбук), всередині ховаються два роздільних місця для блокнотів або паперів, кишеня для телефону, а також відсік для дрібниць і аксесуарів. Позитивне враження від сумки доповнює приваблива вартість, яка мінімальним чином вплине на товщину вашого гаманця.