Пляшка Ardesto Active 600
Ardesto Active 600 |
Колір | | Тип | пляшка | Об'єм | 600 мл | Тип пробки | клапан | Петля для підвішування | | Мірна шкала | | Матеріал | пластик | Офіційний сайт | ardesto.com.ua | Дата додавання на E-Katalog | вересень 2023 | Маркування виробника | AR2260PB
AR2260PG
AR2260PV
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ardesto 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ardesto.
Купити Ardesto Active 600
|
| Ardesto Active 600 мл Dark Blue (AR2260PV) Active600млDarkBlue(AR2260PV)Тип/Пляшка для води|Особливості/Петля щоб носити, З мірною шкалою|Колір виробника/Темно-синій|Об`єм/600 мл|Бренд/Ardesto|Матеріал/Пластик|Можливість миття в посудомийній машині/Так|Тип кришки/Знімна, Кришка з клапаном Офіційний партнер Ardesto COMFY.ua (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 199 грн. | | |
|
| Ardesto Active 600 мл Blue (AR2260PB) Active600млBlue(AR2260PB)Тип/Пляшка для води|Особливості/Петля щоб носити, З мірною шкалою|Колір виробника/Блакитний|Об`єм/600 мл|Бренд/Ardesto|Матеріал/Пластик|Можливість миття в посудомийній машині/Так|Тип кришки/Знімна, Кришка з клапаном Офіційний партнер Ardesto COMFY.ua (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 199 грн. | | |
|
| Ardesto Active 600 мл Green (AR2260PG) Active600млGreen(AR2260PG)Тип/Пляшка для води|Особливості/Петля щоб носити, З мірною шкалою|Колір виробника/Зелений|Об`єм/600 мл|Бренд/Ardesto|Матеріал/Пластик|Можливість миття в посудомийній машині/Так|Тип кришки/Знімна, Кришка з клапаном Офіційний партнер Ardesto COMFY.ua (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | | 199 грн. | | |
Динаміка цін на Ardesto Active 600