Ноутбук Asus ROG Strix SCAR 18 2024 G834JYR [G834JYR-R6059X] (90NR0IP2-M002Z0)
Відео 3Фото 14 | від 176 349 до 193 913 грн. Порівняти ціни 32 →2024 рікROG StrixігровийпродуктивнийminiLED240 ГцDDR5дискретнаSSD M.2USB4Wi-Fi 6Eшвидка зарядкаCyberpank 2077підсвічуванняхороший DCI-P3 Дисплей:18 ", 2560x1600 (16:10) Процесор:Core i9, 14900HX, 1.6 ГГц Відеокарта:RTX 4090 ОЗП:32 ГБ Накопичувач:SSD M.2, 2048 ГБ ОС:Windows 11 Pro Вага ноутбука:3.1 кг |
Модифікації Asus ROG Strix SCAR 18 2024 G834JYR 4
Характеристики
Asus ROG Strix SCAR 18 2024 G834JYR [G834JYR-R6059X] |
|
Матове, глянцеве або антивідблискове: Яке покриття екрана вибрати?Чим гарні різні типи покриття екранів у ноутбуках та моніторах?
Як знайти саме той ноутбук, що вам потрібний?Інструкція з вибору оптимального ноутбука під задачі користувача
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити Asus ROG Strix SCAR 18 2024 G834JYR [G834JYR-R6059X]
Колір:
Сортувати
Ноутбук ASUS ROG Strix Scar 18, 32GB RAM, Intel i9 (G834JYR-R6059X, 90NR0I | 179 999 грн. |
Asus ROG Strix SCAR 18 G834JYR-R6059X (90NR0IP2-M002Z0) Off Black 90NR0IP2 | 179 999 грн. |
ASUS ROG Strix SCAR 18 G834JYR Off Black (G834JYR-R6059X, 90NR0IP2-M002Z0) | 176 349 грн. |
ASUS ROG Strix SCAR 18 G834JYR-R6059X 90NR0IP2-M002Z0 | 176 389 грн. |
ASUS ROG Strix SCAR 18 G834JYR Off Black (G834JYR-R6059X, 90NR0IP2-M002Z0) | 176 349 грн. |
ще пропозиції 20 → |
Закрити
Відеоогляди
Рекомендуємо