Мишка
Logitech M240 Silent
Відео 11Фото 14 |
Logitech M240 Silent |
|
Фірмові технології у світі комп'ютерних мишокЯкі технології бувають у мишках і що за переваги вони дають у тих чи інших задачах
Як вибрати мишку для ігор, офісних задач та творчої роботиРозбираємося з тонкощами ринку комп'ютерних мишок і вибираємо варіанти, що підходять для вас
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech M240 Silent
Усі ціни 192 →Logitech M240 Silent (910-007120) Off-White 910-007120 | 999 грн. |
Мишка Logitech M240 Wireless for Business Graphite (910-007182) 910-007182 | 1 199 грн. |
Миша LOGITECH M240 Silent Bluetooth, Graphite (6878946) | 999 грн. |
Миша Logitech M240 Off White (910-007120) | 1 126 грн. |
Мишка Logitech M240 Silent Wireless Off-White (910-007120) | 953 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →