Звукова карта Asus Strix Raid PRO
Відео 10Фото 6 |
Закрити
Шапка
Asus Strix Raid PRO
Призначення:аудіофільська
Кількість каналів:7.1
Інтерфейс:PCI-E
Розрядність ЦАП:24 біт
Розрядність АЦП:24 біт
Всі характеристики
Купити Asus Strix Raid PRO
Усі ціни 22 →Asus Strix Raid PRO (90YB00I0-M1UA00) 90YB00I0-M1UA00Официальная гарантия. Бесплатная доставка по Киеву и Днепропетровску. Telemart.uaЗ нами 10 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 4 999 грн. |
Звукова карта Asus Strix Raid Pro (90YB00I0-M1UA00)Asus Strix Raid Pro – звукова карта преміум класу, яка побудована на базі аудіофільських компонентів. Strix Raid Pro забезпеч... щеує багатий, захоплюючий і чистий звук з неймовірними 116 дБ співвідношення сигнал/шум, а також підсилювач для навушників на 600 Ом для глибоких і щільних НЧ частот. Проста, але потужна утиліта для покращення характеристик звуку Sonic Studio та зовнішній модуль керування надають повний контроль над звуковою картою. Аудіофільський ЦАП: насолоджуйтесь високою чіткістю аудіо. Режим Raid Mode: змініть налаштування звуку лише однією кнопкою. Утиліта Sonic Studio: Візьміть повний контроль над звуком завдяки простому і зрозумілому інтерфейсу. Функція Sonic Radar Pro: дозволяє візуалізувати джерела звуку в комп’ютерній грі. 600-омний підсилювач навушників: для посилення басів, чистоти та детального звуку. Аудіофільський ЦАП 7.1-канальна геймерська звукова карта Asus Strix Raid Pro наділена вбудованим аудіофільським ЦАП` ESS SABRE 9006A. Відмінному звучанню також сприяють якісні компоненти та ексклюзивна технологія Asus Hyper Grounding, завдяки чому співвідношення сигнал/шум досягає 116 дБ. Режим Raid Mode Однією з головних рис моделі Strix Raid Pro є режим Raid Mode, який доступний на зовнішньому блоці управління. Сенс режиму полягає у збереженні налаштувань у профілі, які можна миттєво увімкнути або вимкнути, натиснувши спеціальну кнопку Raid Mode. Блок управління входить у комплектацію, на ньому також можна регулювати рівень гучності, "потужність" вибраного профілю, а також перемикатися між навушниками та акустичною системою. Sonic Radar Pro Ця функція, розроблена фахівцями Asus спеціально для шутерів від першої особи, дає можливість візуалізації джерел звуку в комп’ютерній грі, навіть якщо вони не знаходяться в межах прямої видимості, це свого роду звуковий радар. Підсилювач навушників Потужний підсилювач TI-TPA6120 дозволяє відчути повний потенціал вашої ігрової гарнітури. 600-омний підсилювач для навушників забезпечує посилення басів та чистоти, а також підвищує чіткість звуку. Шумопридушення Звукова карта Asus Strix Raid Pro забезпечена технологією шумоподавлення Perfect Voice. Дизайн Звукова карта виконана зі світловим ефектом у вигляді ока сови. Click.uaЗ нами 1 рік (Київ) Гарантія: 36 міс. від виробника Поскаржитись | 4 299 грн. |
Asus Strix Raid Pro (90YB00I0-M1UA00)Тип: Внутренняя / Количество каналов: 7.1 / Интерфейс подключения: PCI Express / Соотношение сигнал/шум, дБ: 116 / Входы: лин... щеейный вход: 1 / Выходы: цифровой коаксиальный выход: 1 (совмещенный с линейным выходом side) линейный выход: 4 наушники: 1 м ЦифраЗ нами 7 років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 5 044 грн. |
Asus Strix Raid Pro (90YB00I0-M1UA00)Тип: Внутренняя / Кількість каналів: 7.1 / Інтерфейс підключення: PCI Express / Співвідношення сигнал/шум, дБ: 116 / Входи: л... щеинейный вход: 1 / Виходи: цифровой коаксиальный выход: 1 (совмещенный с линейным выходом side) линейный выход: 4 наушники: 1 м Stylus.uaЗ нами більше 10-ти років (Київ) Гарантія: від виробника Поскаржитись | 5 044 грн. |
Звукова карта Asus Strix Raid PRO | 4 900 грн. |
ще 17 пропозицій
Серія Asus ROG Strix
від 1 963 грн.
зовнішній, портативний, на 1 слот, під накопичувач SSD M.2, підключення USB C 3.2 gen2
від 730 грн.
вентилятор, на корпус, вентилятор: 1 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 1800 об/хв, УФ світіння
від 14 760 грн.
1000 ГБ, M.2, 22x80, PCI-E 4.0 4x, 3D TLC NAND, запис: 6000 МБ/с, читання: 7000 МБ/с
від 1 670 грн.
зовнішній, портативний, на 1 слот, під накопичувач SSD M.2, підключення USB C 3.2 gen2
від 9 089 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2200 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 6 999 грн.
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 13 453 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, Intel: 1150, 1155/1156, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2200 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 4 299 грн.
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 4 882 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, вентилятор: 2 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 4 823 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, AM5, TR4, Intel: 1150, 1155/1156, 1366, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, вентилятор: 2 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 8 307 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 9 509 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 6 636 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 9 859 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 3 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 7 134 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 140 мм, 2100 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 5 300 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 1 шт, 120 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
від 7 854 грн.
водяне охолодження, на процесор, AMD: AM4, Intel: 1150, 1155/1156, 2011/2011 v3, 2066, 1151/1151 v2, 1200, 1700, вентилятор: 2 шт, 120 мм, товщина 25 мм, 2500 об/хв, з підсвіткою, УФ світіння, кріплення backplate
Відеоогляди
Is this Asus Strix Raid Pro any good?
12 січня 202016 989 переглядів
Asus Strix Raid Pro Unboxing (Розпакування)
11 квітня 2016760 переглядів
Asus Strix Raid DLX/Pro - Solution to driver problem :)
31 жовтня 20202 120 переглядів
ASUS STRIX Pro Raid 7.1 Gaming Sound Card Set (Unboxing, Testing and Reviewing)
10 грудня 20192 888 переглядів
how to setup your sound card (Asus Strix Raid Pro)
12 липня 201716 164 перегляда
【自作PC】ASUS STRIX RAID PRO をレビュー!その② サラウンド検証&感想編
27 листопада 20182 642 перегляда
The Witcher 3 (Asus Strix Raid Pro preset Music)
31 грудня 20161 391 перегляд
Asus Strix Raid Pro 7.1 Gaming Sound Card unboxing
18 березня 201714 921 перегляд
The Witcher 3 (Asus Strix Raid Pro preset Gaming)
31 грудня 20161 513 переглядів
Играй как PRO! ✔ Обзор внутренней аудиокарты ASUS STRIX RAID DLX и PRO
1 лютого 2016209 980 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт
від 5 376 грн.
для ноутбука, для iPhone, геймерська, USB, каналів: 2, ЦАП: 24 біт, АЦП: 16 біт
від 1 964 грн.
внутрішня, аудіофільська, PCI-E, каналів: 5.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель
від 477 грн.
внутрішня, звичайна, PCI, каналів: 7.1, ЦАП: 24 біт, АЦП: 24 біт, вихід на передню панель
від 8 478 грн.
внутрішня, геймерська, PCI-E, каналів: 7.1, ЦАП: 32 біт, АЦП: 24 біт