Звукова карта Manli M-CMI8738-PCI-E
Manli M-CMI8738-PCI-E
Призначення:звичайна
Кількість каналів:5.1
Інтерфейс:PCI-E
Розрядність ЦАП:16 біт
Розрядність АЦП:16 біт
Всі характеристики
Купити Manli M-CMI8738-PCI-E
Усі ціни 24 →Звукова карта Manli 8738 6CH (M-CMI8738-PCI-E-6ch) bulk M-CMI8738-PCI-E-6c | 469 грн. |
Manli C-Media 8738 PCI-E 6(5.1) каналов bulk M-CMI8738-PCI-E | 499 грн. |
Звуковая карта внутренняя Manli M-CMI8738-PCI-E | 508 грн. |
Manli Звукова плата Manli C-Media 8738 PCI-E 6(5.1) каналов bulk (M-CMI873 | 465 грн. |
Звукова плата Manli C-Media 8738 PCI-E 6(5.1) каналов bulk (M-CMI8738-PCI- | 462 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →