Моторне мастило Aveno FS 5W-40 60 л (3011501-060)
Товар застарів 9 269 грн. Тип: синтетичне; Призначення: легкові авто; Двигун: бензиновий; дизельний; Об'єм (л): 60; SAE: 5w-30; Відповідність стандартам: ACEA A3/B4; API SN/CF; Допуски Porsche: A40; Допуски BMW, MINI: Longlife-98; Допуски Mercedes-Benz: 229.3; Допуски Opel, GM: GM-LL-B-025; |
Aveno FS 5W-40 60L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Aveno 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Aveno.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Aveno FS 5W-40
Ціни на Aveno FS 5W-40 |
---|---|---|---|---|
Aveno FS 5W-40 1 л | від 266 грн. | 5 пропозицій | ||
Aveno FS 5W-40 4 л | від 892 грн. | 7 пропозицій | ||
Aveno FS 5W-40 5 л | від 1 096 грн. | 7 пропозицій |