Трансмісійне мастило Axxis 75W-80 GL-4+/GL-5 20 л
Очікується у продажу 3 220 грн. Вид трансмісії: МКПП; Тип: синтетичне; В'язкість (SAE): 75w-80; Об'єм (л): 20; Відповідність стандартам: API GL-4+/GL-5; |
Axxis 75W-80 GL-4+/GL-5 20L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Axxis 75W-80 GL-4+/GL-5
Ціни на Axxis 75W-80 GL-4+/GL-5 |
---|---|---|---|---|
Axxis 75W-80 GL-4+/GL-5 4 л | від 798 грн. | 2 пропозиції | ||
Axxis 75W-80 GL-4+/GL-5 18 л | від 3 206 грн. | 1 пропозиція | ||
Axxis 75W-80 GL-4+/GL-5 200 л | від 31 587 грн. | 1 пропозиція |