Трансмісійне мастило Axxis 80W-90 GL-4/GL-5 200 л
27 783 грн. Купити! Трансмиссионное масло AXXIS 80W-90 GL-4/GL-5 (200л.) OM-48021043908Avtopik.com.uaЗ нами 6 років (Одеса) Поскаржитись |
Axxis 80W-90 GL-4/GL-5 200L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Axxis 80W-90 GL-4/GL-5
Ціни на Axxis 80W-90 GL-4/GL-5 |
---|---|---|---|---|
Axxis 80W-90 GL-4/GL-5 1 л | від 216 грн. | 3 пропозиції | ||
Axxis 80W-90 GL-4/GL-5 4 л | від 719 грн. | 3 пропозиції | ||
Axxis 80W-90 GL-4/GL-5 20 л | від 2 899 грн. | 3 пропозиції | ||
Axxis 80W-90 GL-4/GL-5 200 л | від 27 783 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →