Трансмісійне мастило Axxis 75W-90 GL-4/GL-5 18 л
Товар застарів 3 641 грн. Вид трансмісії: МКПП; Тип: синтетичне; В'язкість (SAE): 75w-90; Об'єм (л): 18; Відповідність стандартам: API GL-4/GL-5; Допуски виробників: MB 235.8; MAN M 3343 S; Scania STO 1.0; |
Axxis 75W-90 GL-4/GL-5 18L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Axxis 75W-90 GL-4/GL-5
Ціни на Axxis 75W-90 GL-4/GL-5 |
---|---|---|---|---|
Axxis 75W-90 GL-4/GL-5 1 л | від 258 грн. | 1 пропозиція | ||
Axxis 75W-90 GL-4/GL-5 4 л | від 874 грн. | 5 пропозицій | ||
Axxis 75W-90 GL-4/GL-5 20 л | від 1 908 грн. | 1 пропозиція |