Трансмісійне мастило Axxis 85W-90 GL-5 10 л
Товар застарів 2 397 грн. Вид трансмісії: МКПП; Тип: синтетичне; В'язкість (SAE): 85w-90; Об'єм (л): 10; Відповідність стандартам: API GL-5; Допуски виробників: MB 235.8; MAN M 3343 S; Scania STO 1.0; |
Axxis 85W-90 GL-5 10L |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Axxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Axxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Axxis 85W-90 GL-5
Ціни на Axxis 85W-90 GL-5 |
---|---|---|---|---|
Axxis 85W-90 GL-5 1 л | від 255 грн. | 3 пропозиції | ||
Axxis 85W-90 GL-5 4 л | від 889 грн. | 4 пропозиції | ||
Axxis 85W-90 GL-5 18 л | від 4 027 грн. | 1 пропозиція | ||
Axxis 85W-90 GL-5 20 л | від 3 865 грн. | 4 пропозиції |