ІЧ обігрівач Ballu BIH-APL-1.0 1 кВт
Товар застарів 2 599 грн. Тип: інфрачервоний; Джерело живлення: електромережа; Максимальна потужність: 1000; Хв. висота установки (м): 2.4; Макс. висота встановлення (м): 3.5; Режимів нагрівання: Габарити (см): 4x136.5x13; |
Ballu BIH-APL-1.0 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ballu 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ballu.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості інфрачервоного обігрівача Ballu BIH-APL-1.0:
- Можливість підключення кімнатного термостата (купується окремо)
- Висота встановлення – 2.4-3.5 м
Модификації Ballu BIH-APL-1.0
Ціни на Ballu BIH-APL-1.0 |
---|---|---|---|---|
Ballu BIH-APL-1.5 1.5 кВт | від 2 929 грн. | 1 пропозиція | ||
Ballu BIH-APL-2.0 2 кВт | від 3 799 грн. | 1 пропозиція | ||
Ballu BIH-APL-3.0 3 кВт | від 8 879 грн. | 2 пропозиції |