ІЧ обігрівач UFO Eco Mini 1500 1.5 кВт
UFO Eco Mini 1500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог UFO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі UFO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити UFO Eco Mini 1500 1.5 кВт
Усі ціни 107 →Інфрачервоний обігрівач UFO EcoMini1500 | 1 399 грн. |
UFO UFO ECO Mini 1500 | 1 399 грн. |
Обігрівач інфрачервоний UFO ECO Mini 1500 | 1 399 грн. |
UFO ECO MINI 1500W | 1 236 грн. |
Інфрачервоний обігрівач UFO ECO Mini 1500 | 1 399 грн. |
ще 20 пропозицій
цей обігрівач вже пройшов тестування часом і війною, рятував нас у підвалі разом із переноскою і рятує досі коли є світло. правда чомусь у нас уже не працює відключення при падінні, але думаю це вже справа часу. взагалі штука класна, але разом із ним треба купувати зволожувач повітря, бо сушити нереально. є регулювання потужності, що дуже зручно + вага дозволяє взяти з собою де завгодно вага, розміри, потужність при невеликих габаритах, швидко нагріває кімнату в 15-20 квадратів сушити повітря і разом з ним і шкіру, це мінус, але у підвалі про це не особливо думаєш :) Юлія Т: користуюся UFO Eco Mini 1500 більше року |
навряд це товар компанії UFO. Є на останній сторінці інструкції з експлуатації запис, "Товари вироблені за замовленням та під контролем якості компанії UFO". Його торгова марка "ECO" є модель ECO Mini, Туреччина. Як виробника зазначена компанія, що займається виготовленням модульних будівель (бокси, кіоски і т.п.) про виготовлення чогось іншого на сайті компанії не сказано. До компанії "UFO" я вважаю, що цей товар не має відношення, т.к. не брендована не упаковка не товар та з огляду на викладене вище. Мала вага, регулювання потужності добре гріє. Не те що за ці гроші хотіти..., але якість матеріалу така собі. |
До вибору інфрачервоного обігрівача прийшов далеко не відразу. Спочатку мені думалося, що найкращий варіант це тепловентилятор. Дійсно тепловентилятор допомагає досить швидко прогріти повітря, але сушить його неможливо. Мені ж потрібний був обігрівач, з яким можна було прийти на годину-півтори в досить прохолодне приміщення і спокійно там попрацювати. Масляні обігрівачі для такого завдання взагалі не годяться, конвектори теж підходять слабо, в обох випадках повітря та кімната прогріваються надто повільно. А ось інфрачервоний обігрівач для такого завдання підійшов ідеально. Я спеціально купив невелику переносну модель невеликої ваги і це якраз той самий випадок, коли малий та видалив)) Потужність півтора кіловата і це пристойна величина, але вага обігрівача становить лише 1200 грамів. Його легко і просто перенести та поставити у потрібне місце. Але найбільша перевага такого типу обігрівачів не в добрих масогабаритних показниках, а в самому принципі обігріву. Високотемпературні трубчасті нагрівальні елементи розжарюються до такої температури, що починають більшу частину енергії віддавати не повітрю через конвекцію, а як інфрачервоне випромінювання. Саме його можна відчути просто шкірою, коли знаходишся неподалік обігрівача. Виходить що обігрівач гріє не стільки повітря, скільки все що він "освітлює" інфрачервоним потоком, спрямовуєш його на себе і таке відчуття, то стоїш під сонцем)) У цієї моделі є три ступені нагріву, в результаті виходить ступінчасте регулювання за схемою 500+500 +500. А ще він має вбудовану систему відключення нагрівачів при перевертанні. Також є дворічна гарантія. Якщо тепловентилятор сушить повітря, інфрачервоний обігрівач відразу сушить шкіру. Сидіти під ним нерухомо не варто повертатися, інакше шкірі дійсно страждатиме. |
Додати відгук
Показано 3 із 4 запитань
ще 1 запитання
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →