Зарядна станція BASEUS ioTa Series Portable Power Station 450W
Відео 1Фото 15 |
BASEUS ioTa Series Portable Power Station 450W |
|
Li-Ion або LiFePO4: Що краще для зарядної станції та ДБЖ?Розбираємось у сильних та слабких сторонах літієвих АКБ, що використовуються у зарядних станціях та ДБЖ
Автономне енергопостачання: що таке портативні зарядні станції?Екологічно чисті джерела електроенергії для дому та подорожей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS ioTa Series Portable Power Station 450W
Зарядна станція Baseus ioTa Series 90000mAh Green (PPYT010206) | 9 299 грн. |
Портативная зарядная станция Baseus ioTa Series Portable Power Station 450 | 9 296 грн. |
Baseus ioTa Series 450W Green (DE/EU 220V) 50894 | 8 999 грн. |
BASEUS PPYT010206 | 22 944 грн. |
Baseus ioTa Series 90000mAh 450W Green EU (PPYT010206) PPYT010206 | 9 999 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →