Кулер be quiet! Dark Rock Pro 4 (BK022)
Відео 29Фото 7 |
Високопродуктивний повітряний процесорний кулер вежевого типу з традиційним U-подібним компонуванням семи теплових трубок і двома комплектними малошумними фірмовими вентиляторами. Має значну вагу (1130 г) та чималі розміри, які обмежують висоту теплорозподільників, що встановлюються на модулі пам'яті (не вище 40 мм). Належить до категорії найбільш потужних повітряних охолоджувачів, так званих «суперкулерів», здатний відводить до 250 Вт тепла, що робить його відмінним вибором для оверклокерських експериментів і штатної експлуатації процесорів Intel класу High-End Desktop (до 18 ядер з потужністю 165 Вт).
Незважаючи на настільки значну продуктивність, позиціонується як продукт середньої цінової категорії. Процесорний кулер Be quiet Dark Rock Pro 4 без проблем справляється з завданням відведення та розсіювання тепла, що виділяється під час роботи процесорів Intel або AMD класу Mainstream/Performance (у тому числі CPU, які постійно працюють у режимі оверклокінга з підвищенням напруги живлення). Окремої згадки заслуговують видатні акустичні характеристики моделі, що забезпечуються двома вентиляторами з гідродинамічними підшипниками Fluid Dynamic Bearing і PWM-управлінням: 120 мм Be quiet! Silent Wings 3 (до 1500 об/хв) і 135 мм Silent Wings (до 1200 об/хв).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Купити be quiet! Dark Rock Pro 4
Повітряне охолодження be quiet! Dark Rock Pro 4 (BK022) | 3 970 грн. |
Воздушное охлаждение be quiet! Dark Rock Pro 4 (BK022) | 4 182 грн. |
Повітряне охолодження be quiet! Dark Rock Pro 4 (BK022) | 4 182 грн. |
Воздушное охлаждение be quiet! Dark Rock Pro 4 (BK022) | 4 188 грн. |
0 1 1 5 |
Тиха робота, дизайн Ефективність могла бути трохи кращою ТЕХНО-КОТИК: користуюся be quiet! Dark Rock Pro 4 менше місяця |
Відмінна модель -відмінний зовнішній вигляд -вентилятор та радіатор не заважають оперативній пам'яті -тихий -складне складання та встановлення -Майже повністю закриває оперативку (якщо у вас ОЗП з підсвічуванням то ви розчаруєтеся) |
Вкрай ефективне охолодження За відсутності дратівливого шуму Плюс практичний зовнішній вигляд Складність встановлення Александр: |
У мене 4790K, що працює на частоті 4.6 ГГц і з 1.32 В. Купувала на заміну Zalman CNPS10X Performa+. В порівнянні:
• у простій CNPS10X: 40 °, 1000RPM, 30dBa;
• у простій Dark Pro 4: 40 °, 500RPM, 27dBa;
• у стрес-тесті CNPS10X: 95 °, 1900RPM, 40dBa;
• у стрес-тесті Dark Pro 4: 89 °, 1300RPM, 35dBa;
З тестів можна зробити що температурні показники не сильно покращали, а ось рівень шуму суттєво знизився. Я не хочу сказати, що це вина конкретного кулера, це є даність законів фізики. Але якщо порівнювати по шуму з перфомою, то навіть за можливо відключеного вентилятора, я з біквайт отримала помітно тиху роботу комп'ютера: у простій, в іграх і при високих навантаженнях. Також пропоную подивитися огляд даного кулера на YouTube: https://youtu.
be/IH39f9ec7Fw