Вентилятор be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM (BL093)
Відео 9Фото 4 |
be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM
120 мм, чорний140 мм, чорний
Тип:вентилятор
Призначення:у корпус
Вентилятор:⌀ 120 мм, товщина 25 мм
Оберти:до 1600 об/хв
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Як вибрати кулер для процесораНюанси вибору кулера для процесора, які гарантують безпеку, довговічність та тиху роботу ПК.
Всі характеристики
Характеристики Silent Wings 4 120mm PWM
|
Повітряне чи рідинне охолодження – що краще?Який тип охолодження вибрати в залежності від призначення ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог be quiet! 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі be quiet!.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM
Вентилятор be quiet! Silent Wings 4 120 PWM (BL093) BL093 | 1 305 грн. |
Вентилятор Be quiet! SILENT WINGS 4 120mm PWM (BL093) | 836 грн. |
Вентилятор be quiet! Silent Wings 4 120 PWM (BL093) BL093 | 1 311 грн. |
Вентилятор be quiet! Silent Wings 4 120 PWM (BL093) | 1 305 грн. |
Відеоогляди
Модификації be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM
Ціни на be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM |
---|---|---|---|---|
be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM White |
be quiet! Silent Wings 4 120mm PWM | від 836 грн. | 4 пропозиції | ||
be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM White | від 836 грн. | 4 пропозиції | ||
be quiet! Silent Wings 4 140mm PWM | від 1 305 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
Не раджу людям, які просто хочуть один дорогий вентилятор в корпус шоб було. Або беріть кілька і робіть тиху систему, або беріть щось простіше і не викидайте гроші на... вітер лол
Якщо хтось почне додавати коментарі, типу у мене вентилі по 3 долари і вони тихі, то знайте – якщо у вас було б з чим порівнювати, то ви б так не казали. У мене були і Arctic P/F, і дешеві (відносно) Noctua Redux. Перші за тиждень стукотять, а другі вібрують і гудять як літак
Хто вибирає між простою версією та High Speed, то знайте, що у високошвидкісних ви отримаєте Be, але не отримаєте Quiet. Не знаю як у четвертого покоління, але Silent Wings 3 High Speed у порівнянні зі звичайними Silent Wings 3 були голосніші на однакових швидкостях і в шимках кулерів пищали дроселі на низьких оборотах