Дитяче автокрісло BeSafe iZi Turn B i-Size
Відео 1Фото 12 |
BeSafe iZi Turn B i-Size |
|
Індикатори правильність установки автокрісла
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BeSafe 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BeSafe.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BeSafe iZi Turn B i-Size
Усі ціни 19 →Автокресло BeSafe iZi Turn B i-Size до 18 кг Cloud Melange (11009873-Cloud | 20 690 грн. |
BeSafe Izi Turn B i-Size Obrotowy Peak Mesh 0-18kg | 28 560 грн. |
BeSafe Izi Turn B i-Size Obrotowy Peak Mesh 0-18kg | 29 274 грн. |
BeSafe Izi Turn B i-Size Obrotowy Peak Mesh 0-18kg | 29 988 грн. |
Автокресло BeSafe iZi Turn B i-Size до 18 кг Fresh Black Cab (11009873-Bla | 20 690 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості дитячого автокрісла BeSafe iZi Turn B i-Size:
- Розміри: 44x73x50 см
РекомендуємоПорівняти в таблиці →