Дитяче автокрісло Britax Romer Dualfix i-Size
Відео 21Фото 16 |
Britax Romer Dualfix i-Size |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Купити Britax Romer Dualfix i-Size
Усі ціни 18 →Автокресло BRITAX-ROMER Dualfix i-SIZE Storm Grey 2018 | 19 278 грн. |
Автокрісло Britax-Rmer DUALFIX i-SIZE V22 з 3 міс до 4 років, Golden Cogna | 24 480 грн. |
Автокресло BRITAX-ROMER Dualfix i-SIZE Wine Rose 2018 | 19 278 грн. |
Автокресло BRITAX-ROMER Dualfix i-SIZE Moonlight Blue 2018 | 19 278 грн. |
Автокресло BRITAX-ROMER Dualfix i-SIZE Cosmos Black 2018 | 19 278 грн. |
Технологічно підковане крісло з британських земель, що прийшло на зміну популярній моделі Britax Romer Dualfix, належить до сегменту преміум. Якось виклавши за нього кругленьку суму, про безпеку малюка при поїздках на авто можна не переживати.
Поворотна чаша
Під крісло потрібно виділити трохи більше вільного місця, ніж зазвичай, що пояснюється конструктивними його особливостями. Зокрема, модель видалася габаритною через простору чашу, та ще й з механізмом повороту на 360°. Можливість обертання чаші навколо осі значно спрощує посадку/висадку дитини, особливо коли ці нехитрі процедури проводяться через невеликий або низько посаджений дверний отвір.
Комфортна посадка
У віці малюка до 15 місяців зроду єдино правильним способом встановлення крісла є позиція спинкою вперед. Старших дітей дозволяється садити в сидіння Britax Romer Dualfix I-Size вже по ходу руху авто. У кріслі передбачено кілька положень кута нахилу спинки, у т.ч. зручна позиція для сну. До речі, нахил сидіння, встановленого проти шерсті, глибший для прийняття малюком правильної анатомічної пози під час сну.
Індикація правильності встановлення
На основі крісла є індикатор правильності установки чаші, аналогічні йому розосереджені по периметру інших важливих вузлів. При некоректній фіксації якогось із елементів відповідальний за нього індикатор стає червоним. Додатковими точками опори автокрісла виступають «нога» у підлогу та упор у спинку дивана авто.
Безпека по максимуму
Важливим пунктом програми при виборі дитячого крісла є результати краш-тестів. Britax Romer Dualfix I-Size був випробуваним зразком за методикою ADAC у 2018 році. Автокрісло показало низький ризик отримання травм при фронтальному зіткненні, так і при бічних ударах. Коштує модель дуже солідно, проте продукт такого високого класу апріорі не може бути дешевим. Крісло надає максимальний рівень безпеки як у повсякденній їзді, так і в аварійних ситуаціях.
- Розмір: 44x74x48 см
- Мінімальна висота наплічників 23 см
- Максимальна висота наплічників: 39 см