Реноватор Black&Decker MT280BA
Відео 1Фото 7 |
Black&Decker MT280BA
Пристрій:реноватор
Споживана потужність:280 Вт
Коливань:10000 – 22000 кол/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Всі характеристики
Характеристики MT280BA
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Black&Decker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Black&Decker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Black&Decker MT280BA
Усі ціни 16 →Многофункциональный инструмент Black&Decker (MT280BA) | 3 954 грн. |
Багатофункціональний інструмент мережевий BLACK+DECKER MT280BA | 3 954 грн. |
Багатофункціональний інструмент з осцилюючим механізмом мережевий BLACK+DE | 3 954 грн. |
Багатофункціональний інструмент мережевий BLACK+DECKER MT280BA | 3 954 грн. |
Реноватор Black + Decker MT280BA | 3 953 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →