Реноватор Bosch PMF 2000 CE 0603102003
Відео 3Фото 4 |
Bosch PMF 2000 CE 0603102003
Пристрій:реноватор
Споживана потужність:220 Вт
Коливань:15000 — 20000 кол/хв
Джерело живлення:електромережа (230 В)
Всі характеристики
Характеристики PMF 2000 CE 0603102003
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bosch 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bosch.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bosch PMF 2000 CE 0603102003
Многофункциональный инструмент Bosch PMF 2000 CE 0603102003 | 2 899 грн. |
Багатофункціональний інструмент Bosch PMF 2000 CE 0603102003 | 4 938 грн. |
Многофункциональный инструмент Bosch PMF 2000 CE 0603102003 | 4 938 грн. |
Багатофункціональний інструмент Bosch PMF 2000 CE 0603102003 | 4 938 грн. |
Багатофункційний інструмент BOSCH PMF 2000 CE (0.603.102.003) | 5 766 грн. |
Дуже зручний та універсальний, незамінний при ремонті та різних домашніх виробах. Зручне кріплення насадок, є регулятор обертів. Вібрація практично непомітна. Що в цьому інструменті підкорило – з ним справді підлізеш туди, куди ні болгарка, ні лобзик не дістане. Універсальний, потужний, вібрація мінімальна Немає Алексей Подгорский: користуюся Bosch PMF 2000 CE 0603102003 більше року |
Додати відгук
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →