Комбопідсилювач Blackstar HT-5R MkII
Відео 10Фото 5 |
Blackstar HT-5R MkII |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blackstar 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blackstar.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blackstar HT-5R MkII
Усі ціни 8 →Blackstar HT-5R MkII | 24 120 грн. |
Blackstar HT-5R MkII combo gitarowe lampowe | 24 395 грн. |
Blackstar HT-5R MkII combo gitarowe lampowe | 24 990 грн. |
Комбопідсилювач для електрогітари Blackstar HT-5R MKII ламповий Black (126 | 25 526 грн. |
Blackstar HT-5R MkII combo gitarowe lampowe | 23 800 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →