Комбопідсилювач Fender Rumble 40
Відео 1Фото 3 |
Fender Rumble 40 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fender 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fender.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fender Rumble 40
Комбоусилитель FENDER RUMBLE 40 COMBO | 13 300 грн. |
Fender Rumble 40 V3 | 15 480 грн. |
Fender Rumble 40 V3 | 15 867 грн. |
Комбопідсилювач Fender Rumble 40 Combo | 16 499 грн. |
Fender Rumble 40 V3 | 16 254 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →